Kaunas Tour
Ekskursijos su profesionaliais gidais

Ekskursija ,,Kauno karininkų ramovės paslaptys“


Ekskursijos aprašymas

Ekskursija skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Tarpukariu, Kaunui tapus Lietuvos sostine, miestas per trumpą laiką labai pasikeitė – vienas po kito kilo nauji pastatai, kurie iki šiol primena 1919–1940 m. laikotarpį. Ekskursijos metu sužinosite, kaip vystėsi Kauno modernizmas, kas jį kūrė ir kodėl tarpukario modernizmo architektūra  įrašyta į preliminarųjį UNESCO paveldo sąrašą. Pamatysite pagrindinius Laikinosios sostinės architektūros perlus: Centrinį paštą, Kauno miesto savivaldybės pastatą, buvusią Teisingumo ministeriją, Lietuvos banką, buvusius „Pienocentro“  bendrovės rūmus,  buvusius „Pažangos“ rūmus,  buvusį Žemės banką, Vytauto Didžiojo karo muziejaus ir Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus pastatus,  gyv. namus Putvinskio g., kino teatrą „Romuva“ ir kt.

Antroje ekskursijos dalyje apsilankysite Kauno įgulos karininkų ramovės rūmuose. Rūmai, pastatyti 1937  m., buvo skirti ne tik karininkijos kultūriniams reikalams, bet ir valstybės  reprezentacijai. Ekskursijos metu pasigrožėsite unikaliais antrojo aukšto interjerais: neogotikine Vytauto mene su kunigaikščio žygius vaizduojančias sienų pano (dailininkas Jonas Mackevičius), Lietuviškąja seklyčia, anuomet vadinta Prezidento kambariu, nes ji buvo skirta jo rengiamiems oficialiems priėmimams.

Artimiausia data, lakas:  2019.12.07  12 val.,  

Trukmė:       2 val., pėsčiomis.

Kaina:         10 EUR/asmeniui.

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, ekskursija pagal programą.

Ekskursijos pradžia: prie Centrinio pašto  (Laisvės al. 102).

Ekskursija lietuvių k. vyksta numatytomis datomis, susidarius bent 8 asmenų grupei.

Ekskursiją „KAUNO MODERNIZMO ARCHITEKTŪRA  IR KARININKŲ RAMOVĖS PASLAPTYS“ galima užsakyti ir privačiai savo kolektyvui, klasei, draugų ar šeimos būriui.

Kaina: 120 EUR (grupės dydis 1–20 asmenų).

Ekskursiją užsakyti reikia iš anksto, užpildant ekskursijos rezervacijos formą,

telefonu +370 698 73272 arba el. p. info@kaunastour.lt.

Ekskursijos rezervacija