Kaunas Tour
Ekskursijos su profesionaliais gidais

Apžvalginė miesto ekskursija


Ekskursijos aprašymas

Tai puiki galimybė susipažinti su miestu per trumpą laiką. Mes sudarėme specialų maršrutą ir užtikriname, kad per šią ekskursiją apžiūrėsite pačias įdomiausias ir gražiausias Kauno vietas ir išgirsite jų istoriją. Ekskursijos metu supažindinsime su Kauno senamiesčiu ir naujamiesčiu,  suteiksime progą apsilankyti Žaliakalnyje, pamatyti unikalią Kristaus Prisikėlimo bažnyčią, pasigrožėti miesto panorama nuo Aleksoto apžvalgos aikštelės, o Jums pageidaujant – ir pasivažinėti istoriniu funikulieriumi.

Jūs pamatysite ir sužinosite apie:  Kauno pilį, Šv. Jurgio bažnyčią, Bernardinų ir Bernardinių vienuolynų ansamblius,  Kauno rotušę ir jos aikštę, Perkūno namą, Vytauto bažnyčią, Šv. Petro ir Povilo arkikatedrą baziliką, Laisvės alėją, Vienybės aikštę, Vytauto Didžiojo karo muziejų, funikulierių,  Kristaus Prisikėlimo bažnyčią, Kauno ąžuolyną, Žalgirio areną. Apsilankysite Aleksoto panoramos apžvalgos aikštelėje.

Ekskursiją galima užsakyti:  kiekvieną  dieną Jums patogiu laiku.

Ekskursijos pradžia: gidas ir transportas Jūsų ir Jūsų svečių lauks  prie  viešbučio arba kitoje patogioje vietoje Kaune.

Trukmė: 2,5–3  val., automobiliu arba autobusu ir pėsčiomis.

Ekskursijos kaina: 120  EUR 1–3 asmenų grupei.

35 EUR/1 asmeniui (kai dalyvauja 4–6 asmenys).

26 EUR/1 asmeniui (kai dalyvauja 7–12 asmenų).

22 EUR/1 asmeniui (kai dalyvauja daugiau kaip 12 asmenų)

Galimos papildomos išlaidos: Kauno Prisikėlimo bažnyčios terasos lankymas – 3 EUR/suaug., funikulieriaus bilietas – 2 EUR.

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, transporto paslaugos, apžvalginė ekskursija po Kauną pagal programą.

Programa: pirmoje dalyje – ekskursija po senamiestį pėsčiomis. Antroje dalyje – ekskursija po miestą autobusu.  Objektų lankymo tvarka gali keistis.

Kalbos:  lietuvių, anglų, rusų, vokiečių, prancūzų. Nurodytos ekskursijos kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba. Dėl kainos užsienio kalbomis prašome teirautis telefonu +370 698 73272 arba el. paštu: info@kaunastour.lt

Grupėms nuo 30 asmenų taikomos nuolaidos!

Ekskursijos rezervacija