Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

Apžvalginė Kauno miesto ekskursija


Ekskursijos aprašymas

Tai puiki galimybė susipažinti su miestu per trumpą laiką. Ekskursiją rekomenduojame užsakyti Jūsų svečiams, verslo partneriams, konferencijų dalyviams.  Mes sudarėme specialų maršrutą ir užtikriname, kad per šią ekskursiją svečiai  apžiūrės pačias įdomiausias ir gražiausias Kauno vietas ir išgirs jų istoriją. Ekskursijos metu supažindinsime su Kauno senamiesčiu ir naujamiesčiu,  suteiksime progą apsilankyti Žaliakalnyje, pamatyti unikalią Kristaus Prisikėlimo bažnyčią, pasigrožėti miesto panorama nuo Aleksoto apžvalgos aikštelės, o Jums pageidaujant – ir pasivažinėti istoriniu funikulieriumi. Jūsų svečiai pamatys :  Kauno pilį, Šv. Jurgio bažnyčią, Bernardinų ir Bernardinių vienuolynų ansamblius,  Kauno Rotušę ir jos aikštę, Perkūno namą, Vytauto bažnyčią, Šv. Petro ir Povilo arkikatedrą baziliką, Laisvės alėją, Vienybės aikštę, Vytauto Didžiojo karo muziejų, funikulierių,  Kristaus Prisikėlimo bažnyčią, Kauno ąžuolyną, Žalgirio areną, apsilankys Aleksoto panoramos apžvalgos aikštelėje ir sužinos  Kauno ir Lietuvos istoriją nuo seniausių laikų iki šių dienų.

Trukmė: 2,5–3  val.,  automobiliu arba autobusu ir pėsčiomis.

Tik Jūsų grupei  kiekvieną dieną Jums patogiu laiku.

Ekskursijos kaina:

120  EUR / 1–3 asmenų grupei.

35 EUR/1 asmeniui (kai dalyvauja 4–8 asmenys).

25 EUR/1 asmeniui (kai dalyvauja 9–12 asmenų).

22 EUR/1 asmeniui (kai dalyvauja daugiau kaip 12 asmenų)

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, transporto paslaugos, apžvalginė ekskursija po Kauną pagal programą.

Galimos papildomos išlaidos: Kauno Prisikėlimo bažnyčios terasos lankymas – 3 EUR/suaug., funikulieriaus bilietas – 3 EUR.

Ekskursijos pradžia: gidas ir transportas Jūsų ir Jūsų svečių lauks  prie  viešbučio arba kitoje patogioje vietoje Kaune.

 

Dėl ekskursijos užsakymo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu: info@kaunastour.lt.  Tel. +370 698 73272

 

Kalba: LT, EN, RU, DE

Nurodytos ekskursijos kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba. Dėl kainų užsienio kalbomis prašome teirautis  el. paštu: info@kaunastour.lt  arba telefonu +370 698 73272.

Prisijunkite prie renkamos grupės!