Kaunas Tour
Ekskursijos su profesionaliais gidais

Ekskursija ,,Kauno perlai“


Ekskursijos aprašymas

Norėtumėte apžiūrėti Kauno miesto įžymias vietas, bet nežinote, nuo ko pradėti? Svarstote, kur skubėti – į dailės ir muzikos genijaus Čiurlionio paveikslų galeriją, vykti į Pažaislį ar, vaikštant po senamiestį, bandyti skaityti kelionių vadovą?  Siūlome išeitį – užsakyti ekskursiją  „Kauno perlai“. Tai puiki galimybė susipažinti su miestu neskubant ir mėgaujantis įtraukiančiomis istorijomis. Mes sudarėme optimalų maršrutą ir užtikriname, kad  šios ekskursijos metu Jūs apžiūrėsite pačias įdomiausias ir gražiausias  Kauno vietas, sužinosite  Kauno  ir  Lietuvos istoriją. Jūs pamatysite ir sužinosite apie:  Kauno pilį, Šv. Jurgio bažnyčią, Bernardinų ir Bernardinių vienuolynų ansamblius, XIX a. Pašto stotį, Kauno rotušę ir jos aikštę, Perkūno namą, Vytauto  bažnyčią, Šv. Petro ir Povilo arkikatedrą baziliką, Vilniaus g., Laisvės alėją,  Lietuvos banką, Vienybės aikštę, Žaliakalnio rajoną, Kristaus Prisikėlimo bažnyčią, funikulierių, tarpukario modernizmo stiliaus architektūrą, Ąžuolyną, Žalgirio areną. Apsilankysite: Pažaislio vienuolyne (arba IX–ajame forte), M. K. Čiurlionio dailės galerijoje arba kitame muziejuje ir Aleksoto panoramos apžvalgos aikštelėje.

 

Tik Jūsų grupei kiekvieną dieną Jums patogiu laiku.

Trukmė:  5,5 – 6 val., automobiliu arba autobusu ir pėsčiomis.

Kaina:

199 EUR/1–3 asmenų grupei.

49 EUR/1 asmeniui, kai dalyvauja 4–8 asmenys.

39 EUR/1 asmeniui, kai dalyvauja 9–12 asmenų.

29 EUR/1 asmeniui, kai dalyvauja daugiau kaip 12 asmenų.

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, transporto paslaugos, ekskursijos po Kauno senamiestį pėsčiomis, apžvalginė ekskursija naujamiestyje, M. K. Čiurlionio muziejuje, Pažaislio vienuolyne (arba IX-ojo forto požemiuose), miesto panorama .

Papildomos išlaidos asmeniui:  bilietas į M. K. Čiurlionio muziejų – 6,50 EUR asmeniui, bilietas į Pažaislio vienuolyną – 7,50 EUR asmeniui, funikulieriaus bilietas – 3 EUR asmeniui, Prisikėlimo bažnyčios terasa – 3,50 EUR asmeniui.

Ekskursijos pradžia:Jums patogioje vietoje

 

Dėl ekskursijos užsakymo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu: info@kaunastour.lt. Tel.+370 698 73272

 

 

Kalbos: LT, EN, RU 

Nurodytos ekskursijos kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba. Dėl ekskursijų kainų užsienio kalbomis prašome teirautis  el. paštu info@kaunastour.lt arba telefonu +370 698 73272.

Ekskursijos rezervacija