Kaunas Tour
Ekskursijos su profesionaliais gidais

Pažaislio vienuolynas ir kiti Kauno atradimai


Ekskursijos aprašymas

Aplankysite vieną reikšmingiausių brandžiojo baroko architektūros paminklų Lietuvoje, o taip pat apžvalginės ekskursijos metu susipažinsite su Kauno miesto istorija. Pažaislio vienuolynas apipintas gausybe legendų – dauguma jų mena XIX amžių. Kalbėta, kad pagrindinis vienuolyno mecenatų K. Z. Pacas vienuolyno statybai nepagailėjo net 8 statinių aukso. Kita iš legendų – kad kadaise ant Pažaislio kalno rinkdavosi raganos, todėl vienuolynas pastatytas siekiant jas išvaikyti. Ekskursijos metu aplankomos įžymiausios ir į daugelį ekskursijų maršrutų įtrauktos senojo ir naujojo Kauno vietos – Žaliakalnis, kuriame gyveno  tarpukario meno elitas, senamiestis, kuriame XV–XVI a. aktyviai veikė Hanzos kontora ir modernusis Naujamiestis.

Ekskursiją  galima užsakyti: antradieniais –šeštadieniais nuo 10 iki 16 val.

Trukmė: 3,5 -4 val., automobiliu arba autobusu ir pėsčiomis.

Kaina:     180  EUR 1–3 asmenų grupei.

45 EUR/1 asm. (kai dalyvauja  4–6 asmenys).

30 EUR/1 asm. (kai dalyvauja 7–12 asmenų grupė).

25  EUR/1 asm. (12+ asmenų grupė).

Grupėms nuo 30  asmenų taikomos nuolaidos!

Papildomos išlaidos: bilietas į Pažaislio vienuolyną – 7,50 Eur, 4 Eur – moksleiviams, studentams, senjorams.

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, transporto paslaugos ekskursijos metu, ekskursija Pažaislio vienuolyne, apžvalginė ekskursija po Kauno miestą (Žaliakalnis, Naujamiestis, Senamiestis).

Kalbos: lietuvių, anglų, rusų, vokiečių, prancūzų. Nurodytos ekskursijos kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba. Dėl ekskursijos kainos užsienio kalbomis prašome teirautis telefonu +370 698 73272 arba el. paštu info@kaunastour.lt.

Ekskursijos rezervacija