Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

Ekskursija ,,Pažaislio kamaldulių vienuolynas ir kiti Kauno atradimai“


Ekskursijos aprašymas

Aplankysite vieną reikšmingiausių brandžiojo baroko architektūros paminklų Lietuvoje, o taip pat apžvalginės ekskursijos metu susipažinsite su Kauno miesto istorija. Pažaislio vienuolynas apipintas gausybe legendų – dauguma jų mena XIX amžių. Kalbėta, kad pagrindinis vienuolyno mecenatų K. Z. Pacas vienuolyno statybai nepagailėjo net 8 statinių aukso. Kita iš legendų – kad kadaise ant Pažaislio kalno rinkdavosi raganos, todėl vienuolynas pastatytas siekiant jas išvaikyti. Ekskursijos metu aplankomos įžymiausios ir į daugelį ekskursijų maršrutų įtrauktos senojo ir naujojo Kauno vietos – Žaliakalnis, kuriame gyveno  tarpukario meno elitas, senamiestis, kuriame XV–XVI a. aktyviai veikė Hanzos kontora ir modernusis Naujamiestis.

 

Trukmė:  3,5  val., automobiliu arba autobusu ir pėsčiomis.

Tik Jūsų grupei Jums patogiu laiku

Kaina:

180  EUR 1–3 asmenų grupei.

45 EUR/1 asm. (kai dalyvauja  4–8 asmenys).

35 EUR/1 asm. (kai dalyvauja 9–12 asmenų grupė).

25  EUR/1 asm. (daugiau kaip 12 asmenų grupė).

 

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, transporto paslaugos ekskursijos metu, ekskursija Pažaislio vienuolyne, apžvalginė ekskursija po Kauno miestą (Senamiestis, Naujamiestis, Žaliakalnis ).

Papildomos išlaidos: bilietas į Pažaislio vienuolyną – 7,50 Eur, 4 Eur – moksleiviams, studentams, senjorams.

Ekskursijos pradžia: Jums patogioje vietoje

 

Dėl ekskursijos užsakymo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu: info@kaunastour.lt.

Kalba:  LT, EN, RU, DE

Nurodytos ekskursijos kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba. Dėl ekskursijos kainos užsienio kalbomis prašome teirautis el. paštu info@kaunastour.lt  arba telefonu +370 698 73272.

Prisijunkite prie renkamos grupės!