Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

Proginė ekskusrija


Ekskursijos aprašymas

Šią ekskursiją rekomenduojame užsakyti ypatingomis progomis, kai norite nustebinti ir turiningai užimti savo svečius. Ekskursijos metu pristatomi trys išskirtiniai kultūros paveldo paminklai: Pažaislio vienuolyno ansamblis, kitaip vadinamas Lietuvos baroko architektūros perlu, Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilika – ne tik maldos namai, bet ir Lietuvos nepriklausomybės simbolis, ir Kauno įgulos karininkų ramovė – karininkų lėšomis pastatytas reprezentacinis laikinosios sostinės objektas.

Trukmė: 3,5 val., autobusu

Kada vyksta: antradieniais–šeštadieniais.

Kaina:   39 EUR/1 asmeniui, kai dalyvauja 7–12 asmenų

20 EUR/1 asmeniui, kai dalyvauja daugiau kaip  12 asmenų.

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, transporto paslaugos, ekskursijos Pažaislio vienuolyne, Kauno įgulos karininkų ramovėje, Prisikėlimo bažnyčios lankymas, miesto apžvalginė ekskursija,

Papildomos išlaidos:  bilietas į Pažaislio vienuolyną suaugusiems – 7,50 EUR/asm., moksleiviams, studentams, senjorams – 4 EUR/asm. Prisikėlimo bažnyčios terasos lankymas – 3,50 EUR/asm.

Dėl ekskursijos užsakymo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu: info@kaunastour.lt.

Kalbos: lietuvių, anglų, rusų. Nurodytos ekskursijos kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba. Dėl ekskursijų kainų užsienio kalbomis prašome teirautis telefonu +370 698 73272 arba el. paštu info@kaunastour.lt.

Prisijunkite prie renkamos grupės!