Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

Ekskursija po miestą ir „STUMBRO“ gėrimų degustacija


Ekskursijos aprašymas

Ekskursijos metu supažindinsime su Kauno miesto istorija, po to laukia įdomi ekskursija ,,Stumbro“  gamykloje ir jos produkcijos degustacija. „Stumbro“ technologai ekskursijos-degustacijos dalyviams parinko geriausiai gamyklą reprezentuojančius gėrimus.

Šiuo metu gamykloje veikia stipriųjų alkoholinių gėrimų muziejus, kuris vaizdingai ir įdomiai pristato ne tik stipriųjų gėrimų ruošimo tradicijas, alkoholio vartojimo kultūrą, bet ir istoriją. Šimto metų pastatuose vis dar veikia gamykla, o ekskursijos dalyviai gali iš arti pamatyti visas  gėrimų gamybos subtilybes.

Ekskursijos vyksta: kiekvieną dieną Jums patogiu laiku nuo 9 iki 18 val.

Trukmė: 3 val., autobusu ir pėsčiomis.

Pirmoje dalyje:  ekskursija po miestą autobusu (1–1,5 val.) Antroje dalyje: ekskursija po ,,Stumbro“ gamyklą ir produkcijos degustacija (1,5 val.).

Objektų lankymo eiliškumas gali keistis, gidas pasitiks Jus ir Jūsų svečius prie viešbučio arba kitoje patogioje vietoje Kaune.

Kaina:

55 EUR/1 asm. (kai dalyvauja 8–12 asmenų).

35 EUR/1 asm. (12+ asmenų).

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, transporto paslaugos, ekskursija po Kauną pagal programą, ekskursija ir 4-5 produktų degustacija  ,,Stumbro“ gamykloje.

Galimos papildomos išlaidos: Kauno Prisikėlimo bažnyčios terasos lankymas – 2,50 EUR/asm., funikulieriaus bilietas – 1,40 EUR.

Dėl ekskursijos užsakymo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu: info@kaunastour.lt.

Kalbos: lietuvių, anglų, rusų. Nurodytos ekskursijos kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba. Dėl kainos užsienio kalbomis prašome teirautis telefonu +370 698 73272 arba el. paštu info@kaunastour.lt.

Prisijunkite prie renkamos grupės!