Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

Saldūs nuotykiai Kauno senamiestyje


Ekskursijos aprašymas

Saldūs nuotykiai Kauno senamiestyje – nuotaikinga ir smaližiams subalansuota ekskursija. Kviečiame linksmai ir naudingai praleisti laiką su šeima ar draugais. Pirmiausia laukia įdomi ekskursija po Kauno senamiestį, paskui – apsilankymas  šokolado manufaktūroje, kur  sužinosite,  kaip gaminamas tikras kokybiškas  šokoladas, patys pasigaminsite saldainių ir pasivaišinsite karštu šokoladu.

Pirmoje ekskursijos  dalyje Jūs pamatysite ir sužinosite apie:  Kauno pilį, Šv. Jurgio bažnyčią ir Bernardinų vienuolyną, Bernardinių vienuolyno ansamblį,  buvusią turgaus aikštę (Rotušės aikštę),  Kauno rotušę, XIX a. Pašto stotį, Vytauto bažnyčią, Perkūno namą ir Šv. Petro ir Povilo arkikatedrą baziliką*, Vilniaus gatvę. Antroje ekskursijos  dalyje apsilankysite šokolado manufaktūroje.

 * Ekskursijos po Kauno senamiestį metu apžiūrima objektų  išorė, įeiname esant galimybei. Rekomenduojame ekskursijos metu apsilankyti Kauno pilies muziejuje  arba  miesto istorijos muziejuje Kauno Rotušėje.**

**Įėjimo bilietai į muziejų kainuoja papildomai.

Ekskursijos vyksta: pirmadieniais–šeštadieniais nuo 10 iki 18 val.

Trukmė:        2,5-3 val.,  pėsčiomis.

Kaina:        200 EUR 1–10 asmenų grupei.

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, ekskursija po Kauno senamiestį pėsčiomis, praktinis užsiėmimas šokolado manufaktūroje.

Dėl ekskursijos užsakymo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu: info@kaunastour.lt.

Kalbos: lietuvių, anglų, rusų. Nurodytos ekskursijos kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba. Dėl kainos užsienio kalbomis prašome teirautis telefonu +370 698 73272 arba el. paštu info@kaunastour.lt.

Ekskursijos pradžia: nuo Kauno pilies (Pilies g.17).

Prisijunkite prie renkamos grupės!