Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

Ekskursija ,,Hanzos pėdsakai Kauno senamiestyje“


Ekskursijos aprašymas

Kaunas – vienintelis Lietuvos miestas, kuriame XV–XVI a. aktyviai veikė Hanzos kontora. Leiskimės į kelionę po XV-XVII a. Kauną ir paklausikime pasakojimą apie Kauną ir jo gyventojus, tarp kurių buvo nemažai vokiečių iš Liubeko, Karaliaučiaus, Dancigo. Sužinosite, kaip kūrėsi miestas, apie miesto savivaldą, miestiečių luomą, prekybą, amatus, miesto kasdienybę ir šventes. Apžiūrėsite: Kauno pilį, Šv. Jurgio bažnyčią ir Bernardinų vienuolyną,  turgaus aikštę (Rotušės aikštę), Kauno Rotušę,  Vytauto bažnyčią,  buv. vokiečių pirklių kvartalą,  ,,Vokės kampą“ ir prekių sandėlius, buv. uostą,  Perkūno namą, Šv. Petro ir Povilo arkikatedrą baziliką*, Vilniaus g.

* Ekskursijos ,,Hanzos pėdskai Kauno senamiestyje“ metu apžiūrime objektų išorę, įeiname esant galimybei.

Trukmė:   2 val., pėsčiomis.

Tik Jūsų grupei, kiekvieną dieną Jums patogiu laiku

Kaina:

60  EUR/1–4 asmenų grupei.

75  EUR/5–11 asmenų grupei.

95  EUR/12–30 asmenų grupei.

Moksleivių ir studentų grupėms taikomos nuolaidos!

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, ekskursija po Kauno senamiestį pėsčiomis.

Ekskursijos pradžia: nuo Kauno pilies tiltelio.

 

Dėl ekskursijos užsakymo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu: info@kaunastour.lt.   Tel.+37069873272

 

Ekskursijos metu galima apsilankyti  seniausiame ir gražiausiame Kauno miesto name – Perkūno name ir pasisvečiuoti  pas pirklio  žmoną. Apžiūrėsite namo kambarius, pamatysite tokius šokius, kokius, tikėtina, čia beveik prieš 500 metų šoko namo šeimininko, burmistro Bernardo Bitnerio svečiai. Taip pat pakilsite į jėzuitų vienuolyno terasą, iš kurios matosi puikus Kauno Senamiečio vaizdas.  Bilietai  į Perkūno namą kainuos  papildomai. Kaina nuo 7 Eur/ asm.

 

 

Ekskursijos kalba: LT, EN, RU, DE

Nurodytos ekskursijos kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba. Dėl ekskursijų kainų užsienio kalbomis prašome teirautis  el. paštu  info@kaunastour.lt arba tel. +370 698 73272.

Prisijunkite prie renkamos grupės!