Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

EKSKURSIJA ,,ITALŲ PĖDSAKAI KAUNE”


6,5 km
Ekskursijos aprašymas

Italai Kauną pamėgę jau nuo senų laikų, o jų pėdsakai mieste siekia net XVI amžių. Kauno senamiesčio mūrai slepia daug istorijų, susijusių su religija ir žymiais žmonėmis. Itališki ženklai matomi žvelgiant į Kauno bernardinų vienuolyną ir Šv. Jurgio Kankinio bažnyčią, Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčią, į Šv. Petro ir Povilo katedrą baziliką. Kauno modernioji architektūra taip pat turi itališkų šaknų. Du žinomiausi tarpukario Lietuvos architektai Stasys Kudokas ir Vytautas Landsbergis-Žemkalnis studijavo Italijoje ir tai padarė didžiulę įtaką jų projektuotiems statiniams, kuriuos pamatysime ekskursijos metu.

Ekskursijos pradžia:  prie Kauno pilies Vyčio paminklo (Pilies g. 17, Kaunas)

Kaina:

75 EUR / 1-9  asmenų grupei

95  EUR/10–19  asmenų grupei

105  EUR/ 20–29 asmenų grupei

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, ekskursija po Kauno senamiestį ir naujamiestį pėsčiomis.

Kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba. Ekskursija ,,Italų pėdsakai Kauneužsienio kalbomis (anglų, rusų, italų) kainuoja papildomai 15 EUR grupei.

Dėl ekskursijos užsakymo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu: info@kaunastour.lt,tel. +370 698 73272.

Daugiau informacijos: tel. +370 698 73272;  el. p.  info@kaunastour.lt; www.kaunastour.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalba: LT, EN, RU, IT.

Nurodytos ekskursijos kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba. Dėl ekskursijos kainos užsienio kalbomis prašome teirautis el. paštu info@kaunastour.lt      arba telefonu +370 698 73272.

Prisijunkite prie renkamos grupės!