Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

Ekskursija ,,Tarpukario Žaliakalnis“


Ekskursijos aprašymas

 

2019-ieji  buvo paskelbti laikinosios sostinės atminimo metais. Šia proga pristatėme ekskursiją ,,Tarpukario Žaliakalnis”. Ekskursijos metu susipažinsite su vienu žymiausių Kauno mikrorajonų – tarpukariu susiformavusiu Žaliakalniu. Šiuo laikotarpiu Žaliakalnyje vyko dauguma svarbiausių valstybės renginių, čia gyveno daug žymių nepriklausomos Lietuvos veikėjų. Ekskursijos metu sužinosite, kaip atrodė Žalias kalnas prieš 100 metų, pasivaikščiosite po Vytauto parką ir radijo stoties kvartalą, apsilankysite aikštėse, kuriose kadaise vyko sporto varžybos,  Žemės  ūkio ir pramonės parodos, Dainų ir Tautos šventės, prisiminsime daug kitų svarbių ir įdomių Laikinosios sostinės įvykių ir istorijų. Taip pat kalbėsime apie tarpukario Žaliakalnio gyventojus ir jų namus*.

* Ekskursijos metu apžiūrime objektų išorę.

Tik Jūsų grupei kiekvieną dieną, Jums patogiu laiku.

Trukmė:   2 val., pėsčiomis.

Kaina:

60 EUR/  1 – 4 asmenų grupei

75 EUR/  5 – 11 asmenų grupei

95 EUR/ 12 – 30 asmenų grupei

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, ekskursija pėsčiomis po Žaliakalnį (Radijo stoties, Kauko laiptų apylinkes ir teritorijoje, kurią riboja Vydūno alėja, Petrausko ir Radvilėnų gatvės).

 

Dėl ekskursijos užsakymo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu: info@kaunastour.lt

 

Po ekskursijos galima užsakyti ,,smetoniškų” patiekalų degustaciją, kuri vyks  viešbučio ,,HOF HOTEL Gardenrestorane, įsikūrusiame Žaliakalnio gamtos apsuptyje.

Restorano šefas pasiūlys paragauti keletos populiariausių tarpukario patiekalų, kuriais mėgo pasigardžiuoti ir tarpukario Lietuvos prezidentai.

Degustacijos kaina: 29 Eur / 1 asm. (degustacijos rengiamos grupėms nuo 15 asmenų).

Į degustacijos kainą įskaičiuota: trumpos istorijos apie Tarpukario Lietuvos maisto pramonę,  užkandis, karštasis patiekalas, desertas, gėrimas, stalo vanduo, kava (arbata).

 

Kalba: LT, EN, RU

Nurodytos ekskursijos kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba. Dėl ekskursijų kainų užsienio kalbomis prašome teirautis  el. paštu info@kaunastour.lt     arba telefonu +370 698 73272

Prisijunkite prie renkamos grupės!