Kaunas Tour
Ekskursijos su profesionaliais gidais

Ekskursija ,,Tarpukario ženklai Kauno Žaliakalnyje“


Ekskursijos aprašymas

2019-ieji paskelbti laikinosios sostinės atminimo metais. Šia proga pristatome ekskursiją ,,Tarpukario ženklai Kauno Žaliakalnyje”. Ekskursijos metu susipažinsite su vienu žymiausių Kauno mikrorajonų – tarpukariu susiformavusiu Žaliakalniu. Šiuo laikotarpiu Žaliakalnyje vyko dauguma svarbiausių valstybės renginių, čia gyveno daug žymių nepriklausomos Lietuvos veikėjų. Ekskursijos metu sužinosite, kaip atrodė Žalias kalnas prieš 100 metų, pasivaikščiosite po Vytauto parką ir radijo stoties kvartalą, apsilankysite aikštėse, kuriose kadaise vyko Žemės  ūkio ir pramonės parodos, Dainų ir Tautos šventės, prisiminsime daug kitų svarbių ir įdomių Laikinosios sostinės įvykių ir istorijų. Taip pat kalbėsime apie tarpukario Žaliakalnio gyventojus ir jų namus.

* Ekskursijos metu apžiūrime objektų išorę.

Ekskursiją galima užsakyti:  Jums patogiu laiku.

Trukmė:   2-2,5 val., pėsčiomis.

Kaina:   77 Eur 1 – 10 asmenų grupei

88 Eur 11 – 19 asmenų grupei

99 Eur 20 – 30 asmenų grupei

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, ekskursija pėsčiomis po Žaliakalnį (Radijo stoties, Kauko laiptų apylinkes ir teritorijoje, kurią riboja Vydūno alėja, Petrausko ir Radvilėnų gatvės).

Kalbos: lietuvių.

Po ekskursijos galima užsakyti ,,smetoniškų” patiekalų degustaciją, kuri vyks  viešbučio ,,HOF HOTEL Gardenrestorane, įsikūrusiame Žaliakalnio gamtos apsuptyje.

Restorano šefas pasiūlys paragauti keletos populiariausių tarpukario patiekalų, kuriais mėgo pasigardžiuoti ir tarpukario Lietuvos prezidentai.

Degustacijos kaina: 34 Eur / 1 asm. (degustacijos rengiamos grupėms nuo 15 asmenų).

Į degustacijos kainą įskaičiuota: trumpos istorijos apie Tarpukario Lietuvos maisto pramonę,  užkandis, karštasis patiekalas, desertas, gėrimas, stalo vanduo, kava (arbata).

Ekskursijos rezervacija