Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

Apžvalginė ekskursija po Vilniaus senamiestį


Ekskursijos aprašymas

Vilnius – Lietuvos Respublikos sostinė, pastatyta ant dviejų  Europos kultūrų ir religijų – bizantinės ir lotyniškosios – ribos.  Miestas buvo kuriamas XIV a. pradžioje, Lietuvos didžiosios kunigaikštystės (LDK)  laikais, kai LDK sudėtyje buvo nemažai kaimyninių šalių žemių. Todėl nuo seno Vilniuje gyveno įvairių tautybių ir tikėjimų žmonės.

Dabar apie senus laikus primena originalūs Vilniaus senamiesčio architektūros paminklai. 1994 m. Vilniaus senamiestis, garsėjantis savo dydžiu ir Baroko stiliaus architektūra, tapo UNESCO pasaulio paveldo sąrašo objektu. Ekskursijos metu gidas papasakos Lietuvos ir Vilniaus miesto istoriją,  svečiai pamatys skirtingų laikotarpių architektūros paminklus ir sužinos daug įdomios ir naudingos informacijos apie juos.

Jūs pamatysite ir sužinosite apie šiuos Vilniaus senamiesčio  architektūros paminklus: Aušros vartus, Rotušę ir jos aikštę, vieną seniausių universitetų  Rytų Europoje – Vilniaus universitetą, Šv. Onos ir Bernardinų bažnyčias, Gedimino bokštą, Vilniaus katedrą ir jos aikštę, Lietuvos Prezidento rūmus, Pilies ir Didžiąją gatves, meniškąją Užupio Respubliką.

Ekskursiją galima užsakyti: kiekvieną dieną  Jums patogiu laiku.

Trukmė: 2,5–3 val., pėsčiomis.

Kaina:  85 EUR 1–20 asmenų grupei.

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, ekskursija Vilniaus senamiestyje pėsčiomis.

Dėl ekskursijos užsakymo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu: info@kaunastour.lt.

Kalbos: lietuvių, anglų, rusų, vokiečių. Nurodytos  ekskursijos kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba. Dėl ekskursijų kainų užsienio kalbomis prašome teirautis telefonu +370 698 73272 arba el. paštu info@kaunastour.lt.

Prisijunkite prie renkamos grupės!