Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

Į Klaipėdą ir Kuršių neriją


Ekskursijos aprašymas

Vienos dienos ekskursija į trečią pagal dydį, patį seniausią Lietuvos miestą ir vienintelį uostą – Klaipėdą. Klaipėda – tai miestas, alsuojantis jūros dvasia,  pasižymintis savita vokiško-prūsiško stiliaus architektūra. Taip pat vyksite į unikalų gamtos kampelį – Kuršių neriją, kuri 2000 metais buvo įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą kaip kultūrinio kraštovaizdžio objektas. Čia susipažinsite su krašto, kuris ilgą laiką buvo kontroliuojamas vokiečių ordino, o vėliau priklausė Prūsijos kunigaikštystei, istorija, pasigrožėsite  Kuršių marių, kopų, Baltijos jūros, gamtos draustinių ir kurortinių miestelių vaizdais. Kuršių nerija – unikalus, smėlio kopomis ir užpustytais kaimais garsėjantis pusiasalis, įsiterpęs tarp didingosios Baltijos ir Kuršių marių.

Jūs pamatysite ir sužinosite apie: Klaipėdos miestą, senamiestį, Juodkrantės gyvenvietę, Juodkrantės kraštovaizdžio draustinį, kuriam priklauso pilkųjų garnių ir didžiųjų kormoranų kolonijos, Naglių gamtos rezervatą ir mirusias kopas, Nidos miestelį, Parnidžio kopą.

Ekskursiją galima užsakyti: pirmadieniais–sekmadieniais.

Išvykimas iš Kauno: 7:30–8:00.

Trukmė: 14 val., automobiliu (autobusu) ir pėsčiomis.

Kaina:       149 EUR 1 asmeniui, kai  dalyvauja 3 asmenys.

120 EUR 1 asmeniui, kai dalyvauja 4–5 asmenys.

89 EUR 1 asmeniui, kai dalyvauja 6–12 asmenų.

65 EUR 1 asmeniui, kai dalyvauja 15–18 asmenų.

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, transporto paslaugos Kaunas – Klaipėda – Kuršių nerija – Kaunas, ekskursijos  Klaipėdos senamiestyje,  Kuršių nerijoje, Nidoje.

Papildomos išlaidos: pietūs, suvenyrai.

Dėl ekskursijos užsakymo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu: info@kaunastour.lt.

Prisijunkite prie renkamos grupės!