Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

Lietuvos sostinių žiedas: Kaunas-Kernavė-Trakai-Vilnius


Ekskursijos aprašymas

Vienos dienos ekskursijos metu svečiai turės unikalią galimybę aplankyti du UNESCO kultūros paveldo objektus: Kernavės kultūrinį rezervatą ir Vilniaus senamiestį, o taip pat vieną žinomiausių pilių Rytų Europoje – Trakų pilį. Kernavė – unikalus piliakalniais ir archeologiniais radiniais garsėjantis miestelis. Kernavėje įkurta apžvalgos aikštelė, atverianti žaliuosius Neries vingius. Trakuose, pasižvalgę po pilį, pasivaikščioję didikų keliais, svečiai galės paragauti ir tradicinio Trakų karaimų patiekalo kibinų. Vilnius – Lietuvos sostinė ir vieną gražiausių senamiesčių turintis miestas. Vilniaus senamiestis įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Ekskursijoje keliautojai susipažins su  Lietuvos istorija nuo seniausių laikų iki pat šių dienų.

Jūs pamatysite ir sužinosite apie: Kernavės kultūrinį rezervatą, Trakų miestą ir Trakų pilį, Vilniaus senamiesčio  architektūros paminklus: Aušros vartus, Rotušę ir jos aikštę, Vilniaus universitetą, Šv. Onos ir Bernardinų bažnyčias, Gedimino bokštą, Vilniaus  katedrą ir jos aikštę, Prezidentūrą, Pilies ir Didžiąją gatves.

Ekskursiją galima užsakyti: antradieniais–šeštadieniais.

Trukmė: 12 val.,  automobiliu (autobusu) ir pėsčiomis.

Kaina:     290 EUR,  kai  dalyvauja 1–3 asmenys.

85 EUR/1 asmeniui, kai dalyvauja 4–6 asmenys.

69 EUR/1 asmeniui, kai dalyvauja 7–12 asmenų.

48  EUR/1 asmeniui, kai dalyvauja daugiau kaip 12 asmenų.

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, transporto paslaugos Kaunas – Kernavė –Trakai – Vilnius – Kaunas. Ekskursija Kernavės kultūrinio rezervato archeologijos muziejuje (45 min.), Trakų muziejuje  (apie 1 val.), Vilniaus senamiestyje (2,5 val.).

Papildomos išlaidos: bilietas į Trakų muziejų – 7 EUR/1 asmeniui, bilietas į Kernavės archeologijos muziejų – 4 EUR/1 asmeniui.

Dėl ekskursijos užsakymo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu: info@kaunastour.lt.

Kalbos: lietuvių, anglų, rusų. Nurodytos  ekskursijos kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba. Dėl ekskursijų kainų užsienio kalbomis prašome teirautis telefonu +370 698 73272 arba el. paštu info@kaunastour.lt.

Prisijunkite prie renkamos grupės!