Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

Žemaitijos kraštas ir Oginskiai


Ekskursijos aprašymas

Kunigaikštis Mykolas Kleopas Oginskis – išskirtinė, daugybe talentų pasižymėjusi asmenybė, kurio gyvenimo credo buvo ,,Tarnauti Tėvynei“. Todėl kviečiame į kelionę po Žemaitiją Oginskių giminės keliais, kurios metu daugiau sužinosite apie šį išskirtinį žmogų ir jo gimtojo krašto istoriją.

Ekskursijos programa:

Vyksite į Rietavą – Lietuvos šviesuolių kunigaikščių Oginskių rezidenciją. Apsilankysite Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejuje, Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje, Rietavo kultūros centre.

Aplankysite Žemaitijos Versaliu vadinamus puošnius kunigaikščių Oginskių rūmus Plungėje. Plungės dvaro rūmai – vienas ryškiausių ir geriausiai išsilaikiusių XIX a. antrosios pusės dvarų ansamblių Lietuvoje.

Po pietų aplankysite Renavo dvarą – vieną įdomiausių ir geriausiai dvarininkų kultūrą pristatančių dvaro ansamblių Žemaitijoje. XIX a. pirmoje pusėje Renavo dvarą valdė grafas Antanas Renė, garsėjęs pomėgiu sodininkauti. Dvarą supo sodas ir apie 18 ha angliško stiliaus parkas. 1866 m. grafo Antano Renė dvare apsigyveno žmonos draugė – našlė Viktorija Narutavičienė ir jos vaikai Stanislovas ir Gabrielius – būsimasis Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras ir pirmasis Lenkijos Respublikos prezidentas.

Ekskursiją galima užsakyti: antradieniais–sekmadieniais.

Trukmė:  14 val., autobusu ir pėsčiomis.

Kaina:     36 EUR asmeniui, kai  dalyvauja  15–18 asmenų grupė.

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, transporto paslaugos Kaunas – Rietavas – Plungė – Renavas – Telšiai – Kaunas, ekskursijos lankytinuose objektuose.

Papildomos išlaidos: bilietas į Rietavo muziejų – 3 EUR suaugusiems, bilietas į Plungės rūmus – 4 EUR suaugusiems, bilietas į Renavo rūmus – 3 Eur suaugusiems, žemaitiški pietūs – apie 7 EUR.

Dėl ekskursijos užsakymo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu: info@kaunastour.lt.

Kalbos: lietuvių.

 

Prisijunkite prie renkamos grupės!