Kaunas Tour
Ekskursijos su profesionaliais gidais

Kalėdinė ekskursija Kauno senamiestyje


Ekskursijos aprašymas

Vėlyvą rudenį, kai dienos darosi vis trumpesnės ir septynmyliais žingsniais artėja žiema, į daugelio žmonių širdis pirmą kartą tyliai prasiskverbia Kalėdų nuojauta. Kada Jūs pajuntate artėjančias Kalėdas? Galbūt šis jausmas atsiranda gruodžio pradžioje? Ar kalėdinę nuotaiką Jumyse pažadina pirmasis sniegas, ar staiga visur aplink suskambusi Kalėdų muzika? Daugelis žmonių tikriausiai nesugebėtų tiksliai pasakyti, kada jie tikrai pajunta, kad jau artėja Kalėdos;kartais jos ateina greitai,  o kartais – labai pamažu. Tačiau ir jausmams, ir nuotaikoms atsirasti dažnai tereikia nežymaus postūmio.

Kviečiame į šventinį pasivaikščiojimą po Kauno senamiestį – pilną gerų emocijų, bei  netikėtų atradimų. Ekskursijos metu keliausime po kalėdine nuotaika alsuojančias gražiausias ir įdomiausias  Kauno senamiesčio gatveles ir aikštes. Aplankysime vietas, susijusias su  miesto ištakomis, kurišgirsite istoriją apie viduramžių Kauną, sužinosite, kada atsiradoprakartėlės Europoje ir Lietuvoje, kada pradėtos puošti eglutės,kaip gimė kalėdinių dovanėlių tradicijos ir, kaip Kalėdas švęsdavo skirtingos senojo Kauno tautos.

Pajuskite Kalėdinę Kauno senamiesčio dvasią!

Kalėdinės ekskursijos po Kauno senamiestį  metu bus lankomi šie objektai: Kauno Pilis,
Šv. Jurgio bažnyčia (Bernardinų bažnyčia), Bernardinų vienuolynas, Rotušė ir Rotušės aikštė, ,,Vokės kampas”,  Vytauto (Šv. Mergelės Marijos  Ėmimo į dangų ) bažnyčia, Liuteronų kvartalas, Kauno Arkikatedra Bazilika.

Svarbu! Ekskursija vyksta lauke, tad nepamirškite šiltos aprangos ir patogios avalynės.

Trukmė: 1,5 val.

Kaina8 EUR suaugusiam, 4 EUR vaikui ( 8 – 18 metų)
Nemokamai – vaikui iki 7 metų.

Į kainą įskaičiuota:  gido paslaugos, ekskursija po Kauno senamiestį pėsčiomis.

Prašome į ekskursijas registruotis iš anksto, užpildant rezervacijos forma internetu,    arba tel.+370 698 73272, el.p.info@kaunastour.lt,  www.kaunastour.lt.

Ekskursijų pradžia: prie Kauno Pilies medinio tiltelio

 Ekskursija vyks, susirinkus  ne mažiau kaip 6 asmenų grupei. 

Ekskursijos rezervacija