Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

Ekskursija  Pažaislio vienuolyne šeimai


800 m. 2021.05.05 13:30
Ekskursijos aprašymas

,,Kauno gidas” maloniai kviečia apsilankyti buvusiame kamaldulių vienuolyne Pažaislyje, kuris yra  vienas gražiausių baroko ansamblių Lietuvoje ir Baltijos šalyse!

Karantino metu ekskursijos Pažaislio vienuolyne vedamos individualiai  vienai šeimai.

Pažaislio kamaldulių vienuolyno ir Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčios mįslinga trauka nuo seno žadino žmonių vaizduotę. Vienuolyną XVII amžiaus antroje pusėje įkūrė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kancleris Kristupas Zigmantas Pacas. Vienuolyno statyba prasidėjo 1667 metais. Kalnas, ant kurio buvo numatytas pastatas, buvo pavadintas MontePacis (Taikos kalnas).

Šiandien vienuolynas skaičiuoja jau daugiau nei tris šimtmečius trunkančią, legendomis apipintą istoriją, žavi išskirtine barokine išvaizda ir spalvinga jį supančia aplinka. Ekskursijos metu gidas papasakos apie kamaldulius ir kitus  vienuolyno šeimininkus, apie jo fundatorius ir čia dirbusius garsiausius to meto meistrus, atskleis freskų paslaptis.

Ekskursijos pradžia: Masiulio g. 31, prie Pažaislio vienuolyno Didžiųjų vartų.

Rezervuoti ekskursijos laiką  galima el.paštu info@kaunastour.lt, internetu www.kaunastour.lt, arba tel. +370 698 73272. Nurodykite datą, laiką ir dalyvių skaičių. Jūs gausite patvirtinimą apie užsakytą ekskursiją ir mokėtiną sumą.

Kaina:

Ekskursijos bilietas šeimai (2 asmenys) 25 EUR.

Ekskursijos bilietas  šeimai  (iki 6 asmenų)  35 EUR.

Papildomai reikės įsigyti bilietus į Pažaislio vienuolyno ansamblį: 6 EUR suaugusiam, 3 EUR moksleiviui, studentui, senjorui.

Apmokėjimo būdai:

  1. Pavedimu į MB „Kauno gidas“ sąskaitą. Įmonės kodas: 303099268, sąskaita LT 45 7300 0101 3609 9267, Swedbank AB. 
  2. Per bilietų pardavimo nuorodą: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/ekskursija-pazaislio-vienuolyne-seimai-1cd5

Šios ekskursijos laikai:

05.05 13.30

Ekskursiją Pažaislo vienuolyne galima užsakyti ir  privačiai, Jūsų šeimai patogiu laiku, Pažaislio vienuolyno ansamblio darbo metu: nuo antradienio iki penktadienio –  10-17 val., šeštadieniais 10 -16 val.

Turime ir dovanų kuponų. Ekskursijos vedamos lietuvių, anglų, rusų kalbomis.

Prašome atidėti dalyvavimą ekskursijoje, jei jaučiate peršalimui būdingus simptomus!  Karantino metu ekskursijos dalyviai dėvi  apsaugines veido  kaukes.

Rekomenduojama šilta avalynė ir apranga pagal oro sąlygas.

Daugiau informacijos: tel. +370 698 73272, el. p. info@kaunastour.lt, www.kaunastour.lt

Prisijunkite prie renkamos grupės!

Pamatyk, pažink, atrask!