Kaunas Tour
Ekskursijos su profesionaliais gidais

Apie mus

Kelionių organizatorius „Kauno gidas“ („Kaunas Tour“) sėkmingai veikia nuo 2013-ųjų. Mūsų specializacija – įdomios, profesionaliai parengtos  ir nebrangios ekskursijos po Kauną, Vilnių, pažintinės ekskursijos po Lietuvą.„Kauno gido“ ekskursijas užsako ne tik Lietuvos ir užsienio šalių turistai, bet ir įmonių atstovai, norintys savo svečius ar verslo partnerius supažindinti su Lietuva.
Turime patirties pristatyti Kauną ir Lietuvą aukšto rango užsienio svečiams, Lietuvoje akredituotų ambasadų darbuotojams, konferencijų dalyviams, Lietuvos įmonių verslo partneriams.
Mūsų profesionalūs gidai puikiai kalba anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, lenkų kalbomis, taigi galite užsisakyti ekskursiją viena iš šių kalbų. Kai nėra gido, kalbančio Jums reikalinga kalba, naudojamės sinchroninio vertimo paslaugomis.

Žinome, kaip bendrauti su svečiais, kad jie patirtų neišdildomų įspūdžių ir išsivežtų pačius geriausius prisiminimus.

Teikiame gidų ir kitas turizmo paslaugas, organizuojame renginius, užsakome maitinimą, viešbučius, transportą.

Bendradarbiaujame su profesionaliais gidais visuose Lietuvos miestuose, taip pat su viešbučiais, restoranais, muziejais, transporto kompanijomis ir t. t. Susisiekite – padėsime įgyvendinti Jūsų sumanymus.

Užsakykite mūsų ekskursijas savo svečiams ir partneriams – tai puiki proga užmegzti glaudesnius ryšius ir parodyti, kokia graži yra Lietuva!

Apdovanojimai

Kauno rotušėje 2015 12 17 buvo paskelbti ir apdovanoti sėkmingiausi 2015 m. Lietuvos turizmo projektai, kuriuos įvertino Valstybinio turizmo departamento ekspertų komanda. Sėkmingiausio 2015 metų turizmo ambasadoriaus nominaciją gavo „Kauno gidas“ vadovė L. Vitkienė.