Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

Apie mus

Kelionių organizatorius MB „Kauno gidas“ ( Kaunas Tour) Lietuvos turizmo rinkoje  sėkmingai veikia nuo 2013-ųjų (pažymėjimas Nr. 14170). Įmonę įkūrė aukščiausios kategorijos gidė Liuda Vitkienė. ,,Kauno gido” specializacija – įdomios, profesionaliai parengtos  ir nebrangios ekskursijos po Kauną, Vilnių, pažintinės ekskursijos po Lietuvą vietiniams ir užsienio šalių turistams. Tarp mūsų klientų yra ir įvairių įmonių atstovai, norintys savo svečius, verslo partnerius ar kolektyvus  supažindinti su Lietuva.
Turime patirties pristatyti Kauną ir Lietuvą aukšto rango valstybės pareigūnams, užsienio svečiams, diplomatinio korpuso darbuotojams, žiniasklaidos atstovams. Mūsų ekskursijas veda patyrę gidai, puikiai kalbantys anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, lenkų kalbomis. Jeigu Jums reikalingas  gidas, kalbantis kita kalba, pasiūlysime sinchroninio vertimo paslaugą.

Teikiame gidų ir kitas turizmo paslaugas, organizuojame ekskursijas konferencijų, sporto varžybų dalyviams, užsakome maitinimą, transportą, viešbučių paslaugas.

Bendradarbiaujame su profesionaliais gidais visuose Lietuvos miestuose, taip pat su viešbučiais, restoranais, muziejais, transporto kompanijomis ir t. t. Susisiekite – padėsime įgyvendinti Jūsų sumanymus.

Užsakykite mūsų ekskursijas savo svečiams ir partneriams – tai puiki proga užmegzti glaudesnius ryšius ir parodyti, kokia graži yra Lietuva!

 

Apdovanojimai

2015.12.17 buvo paskelbti ir apdovanoti sėkmingiausi 2015 m. Lietuvos turizmo projektai, kuriuos įvertino Valstybinio turizmo departamento ekspertų komanda. Sėkmingiausio 2015 metų Lietuvos turizmo ambasadoriaus nominaciją gavo „Kauno gidas“ vadovė L. Vitkienė.