Kaunas Tour
Ekskursijos su profesionaliais gidais

Ekskursija ,,Kauno senamiesčio paslaptys“


Ekskursijos aprašymas

EKSKURSIJA KAUNO SENAMIESČIO PASLAPTYS

Artimiausia data, laikas:

2020.01.11  15:15

2020.01.16  17:15 

2020.01.23  17:15 

2020.01.25  15:15

2020.01.26  15:15

2020.01.31  17:15 

,,Kauno gidas” kviečia pažinti miesto istoriją ekskursijoje ,,Kauno senamiesčio paslaptys”! Istorija nėra tik tuščias kapstymasis praeityje, ji veikia mūsų dabartinį gyvenimą ir savotiškai lemia net ir mūsų ateitį.

Kauno miestas Nemuno ir Neries santakoje pradėjo kurtis daugiau kaip prieš 600 metų. Dabartinis senamiestis, kuriuo didžiuojasi Kaunas, kadaise buvo naujai įkurtas miestas. Iki šiol čia galima pamatyti daug įspūdingų architektūros paminklų, kurie yra Kauno ir Lietuvos istorijos liudininkai. Ekskursiją pradėsime nuo seniausio objekto – mūrinės Kauno Pilies, menančios Vytauto Didžiojo laikus. Kiek pilių stovėjo ir kiek mūšių įvyko šioje strategiškai svarbioje vietoje? Visai šalia pilies – didinga Šv. Jurgio bažnyčia, prieš 500 metų pastatyta vienuolių pranciškonų (Bernardinų), vienų aktyviausių krikščioniškos kultūros skleidėjų su pagonybe atsisveikinančioje Lietuvoje. Bažnyčios išorė išliko autentiška, turinti lietuviškai gotikai būdingus elementus. Gal norėtumėte sužinoti, kuo vietinė, lietuviška gotika skiriasi nuo europinės? Buvusioje turgaus aikštėje ( dab. Rotušės a.) prisiminsime istoriją, kaip Kaunas tapo tikru, Magdeburgo teisę turinčiu miestu. Ar tiesa, kad miestą XV a. pradžioje planavo svetimšaliai? Kurioje senamiesčio dalyje ieškosime jų pėdsakų? Kaip gyveno, kokius amatus plėtojo, kaip leisdavo laisvalaikį viduramžių Kauno gyventojai? Šios ir kitos senosios Kauno istorijos paslaptys Jums atsiskleis ekskursijos metu.

Ekskursijos metu taip pat pasivaikščiosite gatve, kurios nerasite dabartiniame miesto žemėlapyje, o pabaigoje aplankysite didžiausią gotikinę bažnyčią Lietuvoje.

Lankomi objektai:Kauno pilis, Šv. Jurgio bažnyčia ir Bernardinų vienuolynas, Bernardinių vienuolyno ansamblis, turgaus aikštė (Rotušės aikštė), Rotušė , XIX a. pašto stotis, Vytauto bažnyčia, Perkūno namas ir Šv. Petro ir Povilo katedra bazilika*.

*Ekskursijos ,,Kauno senamiesčio paslaptys“ metu apžiūrime objektų išorę, įeiname esant galimybei.

Ekskursijų pradžia:prie Kauno Pilies medinio tiltelio

Trukmė: 2 val.

Kaina: 9 EUR suaugusiam, 5 EUR vaikui ( 8 – 18 metų)
Nemokamai – vaikui iki 7 metų. 

Į kainą įskaičiuota:gido paslaugos, ekskursija po Kauno senamiestį pėsčiomis.

Rezervuoti vietą ekskursijoje galima el.paštu info@kaunastour.lt  arba užpildyti rezervacijos formą internetu www.kaunastour.lt

 

Ekskursija ,,Kauno senamiesčio paslaptys“ vyksta numatytomis datomis, susidarius bent 6 asmenų grupei.

Ekskursiją „ KAUNO SENAMIESČIO PASLAPTYS“ galima užsakyti ir privačiai savo svečiams, partneriams, kolektyvui, klasei, draugų ar šeimos kompanijai. Ekskursija gali būti vedama lietuvių, anglų, rusų arba vokiečių kalbomis.

Daugiau informacijos:tel. +370 698 73272, el. p.info@kaunastour.lt

Ekskursijos rezervacija