Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

ŽYDŲ PAVELDAS KAUNE


30 km.
Ekskursijos aprašymas

Palyginti su kitais Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės miestais, Kaune žydai pradėjo kurtis ganėtinai vėlai. Dabartinio Kauno teritorijoje ankstyviausia žydų tankiai gyvenama zona buvo Vilijampolė. 1933-aisiais Kaune gyveno apie 37 tūkst. žydų – tai beveik trečdalis miestiečių. Tarpukariu čia buvo apie 40 sinagogų ir kitų maldos namų, daug mokyklų. Kauno žydų bendruomenė aktyviai dalyvavo politiniame, kultūriniame miesto gyvenime – žydai daugiausia buvo verslininkai, gydytojai, menininkai, nekilnojamojo turto vystytojai, inžinieriai, mokytojai, siuvėjai ir daugelio kitų profesijų bei užsiėmimų atstovai. Kauno žydams priklauso ir daugybė nuopelnų – pirmoji privati meno galerija Baltijos šalyse, pirmieji lietuviškos muzikos įrašai, pirmasis Lietuvos olimpietis, pirmoji krepšinio sporto arena Europoje ir daug kitų inovacijų bei pasiekimų. Visa tai nebūtų buvę įmanoma be žmonių ir aplinkybių, kurias pristatysime šios turiningos ekskursijos metu.

Ekskursijos pradžia: gidas ir transportas Jūsų ir Jūsų svečių lauks prie viešbučio arba kitoje patogioje vietoje Kaune.

Kaina: 22 EUR/ asmeniui. Grupė nuo 12 asmenų.

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, transporto paslaugos, ekskursija po Kauną autobusu ir pėsčiomis.

Kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba. Ekskursija ,,Žydų paveldas Kaune”užsienio kalbomis ( anglų, rusų) kainuoja papildomai 3EUR asmeniui (grupė nuo 12 asmenų).

Dėl ekskursijos užsakymo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu: info@kaunastour.lt, tel.+ 370 698 73272

 Daugiau informacijos: el. p. info@kaunastour.lt; tel. +370 698 73272; www.kaunastour.lt

Pamatyk, pažink, atrask!