Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

PAŽAISLIO KAMALDULIŲ VIENUOLYNAS IR ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS APSILANKYMO BAŽNYČIA


800 m.
Ekskursijos aprašymas

,,Kauno gidas” maloniai kviečia apsilankyti buvusiame kamaldulių vienuolyne Pažaislyje, kuris yra vadinamas vienu gražiausių baroko ansamblių Lietuvoje ir Baltijos šalyse!

Pažaislio kamaldulių vienuolyno ir Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčios mįslinga trauka nuo seno žadino žmonių vaizduotę. Vienuolyną XVII amžiaus antroje pusėje įkūrė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kancleris Kristupas Zigmantas Pacas. Vienuolyno statyba prasidėjo 1667 metais. Kalnas, ant kurio buvo numatytas pastatas, buvo pavadintas MontePacis(Taikos kalnas).

Šiandien vienuolynas skaičiuoja jau daugiau nei tris šimtmečius trunkančią, legendomis apipintą istoriją, žavi išskirtine barokine išvaizda ir spalvinga jį supančia aplinka. Ekskursijos metu gidas papasakos apie kamaldulius ir kitus  vienuolyno šeimininkus, apie jo fundatorius ir čia dirbusius garsiausius to meto meistrus, atskleis freskų paslaptis.

Ekskursijos pradžia: T.Masiulio g. 31, prie vienuolyno vartų.

Kaina:

Ekskursijos kaina nuo 40 EUR grupei.

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos Pažaislio vienuolyne

Papildomos išlaidos (būtinos):  6 EUR asmeniui  bilietas į Pažaislio vienuolyną

Kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba. Gido paslaugos užsienio kalbomis ( anglų, rusų, vokiečių) kainuoja 10 EUR asmeniui (grupė nuo 4 asmenų).

Dėl ekskursijos užsakymo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu: info@kaunastour.lt. Tel.+370 69873272

Daugiau informacijos: el. paštu: info@kaunastour.lt  arba telefonu +370 698 73272; www.kaunastour.lt

 

 

 

 

 

 

Pamatyk, pažink, atrask!