Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

PAŽAISLIO KAMALDULIŲ VIENUOLYNAS IR ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS APSILANKYMO BAŽNYČIA


800 m.
Ekskursijos aprašymas

,,Kauno gidas” maloniai kviečia apsilankyti buvusiame kamaldulių vienuolyne Pažaislyje, kuris yra vadinamas vienu gražiausių baroko ansamblių  Baltijos šalyse!

Pažaislio kamaldulių vienuolyno ir Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčios mįslinga trauka nuo seno žadino žmonių vaizduotę. Vienuolyną XVII amžiaus antroje pusėje įkūrė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kancleris Kristupas Zigmantas Pacas. Vienuolyno statyba prasidėjo 1667 metais. Kalnas, ant kurio buvo numatytas pastatas, buvo pavadintas MontePacis(Taikos kalnas).

Šiandien vienuolynas skaičiuoja jau daugiau nei tris šimtmečius trunkančią, legendomis apipintą istoriją, žavi išskirtine barokine išvaizda ir spalvinga jį supančia aplinka. Ekskursijos metu gidas papasakos apie kamaldulius ir kitus  vienuolyno šeimininkus, apie jo fundatorius ir čia dirbusius garsiausius to meto meistrus, atskleis freskų paslaptis.

Ekskursijos trukmė: 1 val. 45 min.

Ekskursijos pradžia: T.Masiulio g. 31, Kaunas. Gidas laukia prie vienuolyno kasos.

Ekskursijos kaina:

140 Eur/ 1-9 asmenų grupei

160 Eur/ 10-19 asmenų grupei

200 Eur/ 20 – 29 asmenų grupei

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos Pažaislio vienuolyne

Papildomos išlaidos (būtinos):  6 EUR suaugusiam asmeniui  bilietas į Pažaislio vienuolyno ansamblį

Kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba. Gido paslaugos užsienio kalbomis ( anglų, rusų, vokiečių ) kainuoja papildomai.

Nuolaidos moksleivių ir senjorų grupėms.

Papildomai, muziejaus kasoje,  reikės įsigyti bilietą į Pažaislio vienuolyno ansamblį: 3 Eur moksleiviams, studentams, senjorams.

Dėl ekskursijos užsakymo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu: info@kaunastour.lt. Tel.+370 69873272

Daugiau informacijos: el. paštu: info@kaunastour.lt  arba telefonu +370 698 73272; www.kaunastour.lt

 

 

 

 

 

 

Pamatyk, pažink, atrask!