Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

YPATINGOS MALDOS VIETOS KAUNO SENAMIESTYJE


3,5 km
Ekskursijos aprašymas

,,Kauno gidas” kviečia pasivaikčioti po Kauno senamiestį ir  susipažinti su kai kuriais senovės lietuvių  bei krikščionių maldos namų bruožais Kauno senamiestyje nuo seniausių laikų iki šių dienų. Sužinosite, kaip meldžiasi besidomintys  ir išpažįstantys senąsias religijas, kuo ypatingas lietuviškas kryžius seniesiems baltams ir krikščionims, kokios gilios yra vienuolių pranciškonų tradicijos Kaune, kuo ypatinga Šv.Petro ir Povilo Katedra bei pasigrožėsite senamiesčio vaizdais nuo Jezuitų vienuolyno terasos ir susipažinsite su jo istorija.  Lankomi objektai: Kauno Santaka,Pranciškonų vienuolynas ir Šv. Jurgio bažnyčia, Kauno Šv.Petro ir Povilo Katedra, Kauno Arkivyskupijos kiemelis, Jezuitų vienuolynas ir terasa.

Ekskursijos pradžia: prie įėjimo į Kauno  Šv. Petro ir Povilo Katedrą (Vilniaus g. 1, Kaunas)

Kaina:

75 EUR / 1-9  asmenų grupei

85  EUR/10–19  asmenų grupei

95  EUR/ 20–29 asmenų grupei

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, ekskursija po Kauno senamiestį  pėsčiomis.

Papildomos išlaidos (būtinos): 6 EUR asmeniui – Jezuitų vienuolyno terasos ir Pranciškonų vienuolyno lankymas

Kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba. Ekskursija ,, Ypatingos maldos vietos Kauno senamiestyjeužsienio kalbomis (anglų, rusų) kainuoja papildomai 15  EUR grupei.

Dėl ekskursijos užsakymo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu: info@kaunastour.lt, tel. +370 698 73272.

Daugiau informacijos: tel. +370 698 73272;  el. p.  info@kaunastour.lt; www.kaunastour.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pamatyk, pažink, atrask!