Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

IŠVYKA Į ANYKŠČIŲ REGIONINĮ PARKĄ


Ekskursijos aprašymas

Turininga ir nuotaikinga išvyka į padavimais ir legendomis apipintą Anykščių kraštą, kur gamta ir istorija sudėliojo viską, kuo turtinga Lietuva. Čia stūkso garsiausias Lietuvos akmuo, čia teka ilgiausia lietuviška upė, čia stiebiasi aukščiausia bažnyčia, driekiasi vienintelis Baltijos valstybėse medžių lajų takas – ir tai dar tikrai ne visos šito krašto vertybės.

Ekskursijos metu pamatysite Anykščių miestelį su įspūdinga Šv. Mato bažnyčia. Tai aukščiausia dvinavė bažnyčia Lietuvoje (bokštų aukštis – 79 metrai). Viename iš bažnyčios bokštų įrengta apžvalgos aikštelė. Užkopę į viršų atsidursite tiesiai po trimis bažnyčios varpais, o aplinkui atsivers Šventosios upės slėnio panorama. Pamatysite Puntuką. Tai – labiausiai lankomas akmuo Lietuvoje. Jis lankytojus domina ne tik kaip įspūdingas geologinis paminklas, bet ir kaip apipintas legendomis mitologinis akmuo, šiandien saugantis garsiųjų lakūnų Dariaus ir Girėno atminimą. Pasivaikščiosite lajų taku, kuris medžių viršūnėmis vingiuoja apie 300 metrų, tolygiai kildamas aukštyn ir pasiekdamas 21 metro aukštį.

Išvykos metu galėsite pasirinktinai apsilankyti Angelų, Arklio ar Siauruko muziejuje, labirintų parke ar pramogų ir sporto centre ,,Kalita“, taip pat susipažinti su Anykščių krašto kulinariniu paveldu*.

*Ekskursijos programa ir lankomų objektų sąrašas tikslinami pagal užsakovo pageidavimus.

Kaina:

35 EUR asmeniui (grupė nuo 15 asmenų)

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, transporto paslaugos

Papildomos išlaidos: bilietai į lankomus objektus, vietinių gidų paslaugos, degustacijos, pietūs

Kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba. Ekskursija į Anykščių regioninį parką užsienio kalbomis kainuoja papildomai 3 EUR asmeniui.

Dėl ekskursijos užsakymo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu info@kaunastour.lt

Daugiau informacijos: el. p. info@kaunastour.lt  arba telefonu +370 698 73272

Pamatyk, pažink, atrask!