Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

SUVALKIJOS SOSTINĖ IR GAMTINĖ EKSKURSIJA ŽUVINTO BIOSFEROS REZERVATE


Ekskursijos aprašymas

Ekskursijos metu susipažinsite su suvalkijos etnografinio regiono sostine – Marijampole, kur sužinosite legendomis apipintą miesto istoriją, pasivaikščiosite po istorinį centrą ir apsilankysite Lietuvos cukraus muziejuje. Iš Marijampolės kelionės maršrutas ves į Žuvinto biosferos rezervatą. Žuvinto rezervatas – pirmoji Lietuvos saugoma teritorija. Jis įsteigtas dar 1937 metais, o 2011 metais įtrauktas į Pasaulinį UNESCO programos „Žmogus ir biosfera“ biosferos rezervatų tinklą. Tai pirmoji ir vienintelė Lietuvos vietovė pasauliniame UNESCO biosferos rezervatų tinkle. Išskirtinė rezervato vertė- Žuvinto pelkė su Žuvinto ežeru, yra laukinių paukščių ir neliestos gamtos karalija. Tūkstančiai praskrendančių paukščių apsistoja pailsėti rezervato teritorijoje.Rezervate ošia Buktos miškas, glaudžiasi Žaltyčio ežeras – labai svarbi migruojančių vandens paukščių apsistojimo vieta ir šešta pagal dydį Lietuvoje Amalvos pelkė su sekliu Amalvo ežeru. Gamtinės ekskursijos metu su vietiniu gidu pasivaikščiosite rezervato pažintiniais takais. Galimi įvairaus sudėtingumo ir trukmės maršrutai. Maršrutas tikslinamas individualiai, jis priklauso nuo grupės fizinio pasirengimo.

*Ekskursijos programa ir lankomų objektų sąrašas tikslinami pagal užsakovo pageidavimus.

Kaina:

35 EUR asmeniui (grupė nuo 15 asmenų)

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, transporto paslaugos

Papildomos išlaidos: bilietai į lankomus objektus, vietinių gidų paslaugos, degustacijos, pietūs

Nurodytos ekskursijos kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba.  Ekskursija užsienio kalbomis (anglų, rusų) kainuoja 3 Eur asmeniui brangiau.

Dėl ekskursijos užsakymo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu info@kaunastour.lt

Daugiau informacijos: el.p. info@kaunastour.lt  arba telefonu +370 698 73272.

Pamatyk, pažink, atrask!