Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

Panemunės keliu


Ekskursijos aprašymas

Nemuno pakrante vingiuojantis kelias garsėja gamtos grožiu, įdomiais architektūros paminklais ir išskirtine istorija. Visi, mylintys savo kraštą ir norintys artimiau susipažinti su įspūdingąja Panemunės architektūra, turėtų pravažiuoti vienu gražiausių kelių Lietuvoje!

Ekskursijos programa:

Vykstame į Raudondvarį, kur susipažinsite su Raudondvario dvaro istorija. Dvaras  XIX a. priklausė  aristokratų Tiškevičių šeimai ir garsėjo kaip kultūros ir meno centras.

Toliau stabtelėsime Seredžiuje. Čia yra išlikęs XIII a. piliakalnis, dar vadinamas Palemono  kalnu.  Vėliau važiuosime į vieną seniausių Lietuvos gyvenviečių – Veliuoną.  Pasak legendos, Veliuonoje kovojo ir mirė Lietuvos kunigaikštis Gediminas.  Aplankysime ir garsiąją Raudonę, kurią puošia didingojo renesanso epochos pilis. Renesansinių pastatų Lietuvoje išliko gana nedaug, todėl architektūros palikime ji užima išskirtinę vietą. Šiuo metu 33,5 m aukščio pilies bokštas kviečia turistus pasigrožėti nuostabiomis apylinkėmis ir iš čia atsiveriančiais Nemuno vingiais. Pilį supa senas parkas. Apsilankysime  ir Panemunėje. Čia apžiūrėsite vieną įspūdingiausių rezidentinių renesanso pilių Lietuvoje. Panemunės pilis nebuvo krašto gynybai skirta tvirtovė. Tai tipiška XVII a. feodalo pilis su gynybiniais, gyvenamaisiais ir ūkiniais pastatais. Manoma, kad pilies architektas buvo P. Nonhartas, kuris suprojektavo ir Vilniaus žemutinę pilį.

Ekskursiją galima užsakyti: antradieniais–sekmadieniais.

Trukmė:  8–9 val., autobusu ir pėsčiomis.

Kaina:     28 EUR asmeniui,  kai  dalyvauja  15–18 asmenų grupė.

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, transporto paslaugos Kaunas – Raudondvaris – Seredžius – Veliuona – Raudonė – Skirsnemunė – Kaunas, ekskursijos  pagal programą.

Papildomos išlaidos: bilietai į lankomus objektus, pietūs.

Dėl ekskursijos užsakymo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu: info@kaunastour.lt.

Kalbos: lietuvių, anglų, rusų. Nurodytos  ekskursijos kainos galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba. Dėl ekskursijų kainų užsienio kalbomis prašome teirautis telefonu +370 698 73272 arba el. paštu info@kaunastour.lt.

Prisijunkite prie renkamos grupės!