Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

PAŽAISLIO KAMALDULIŲ VIENUOLYNAS


800 m. 2021.04.07 12:30
Ekskursijos aprašymas

,,Kauno gidas” kviečia apsilankyti buvusiame kamaldulių vienuolyne Pažaislyje, kuris yra vadinamas vienu gražiausių baroko ansamblių Lietuvoje!

Šios ekskursijos metu  praversime Pažaislio vienuolyno duris ir sužinosime daugiau nei tris šimtmečius trunkančią, legendomis apipintą istoriją, įminsime itališkojo baroko didžiąją paslaptį, paieškosime vienuolyno steigėjo paslėpto lobio.

Ekskursijos pradžia – prie Pažaislio vienuolyno Didžiųjų vartų, kur lauks profesionalus  gidas.  Lydimi gido  keliausime į buvusį MONTE PACIS kamaldulių vienuolyną, apžiūrėsime beveik visus vienuolyno kampelius, išsiaiškinsime kamaldulių  vienuolijos ypatybes, pasigrožėsime itališkojo baroko stiliumi dekoruota bažnyčia,  susipažinsime su intriguojančia Pažaislio vienuolyno ansamblio statybos istorija ir sužinosime steigėjo šeimos paslaptį.  Gidas papasakos apie kamaldulius ir kitus  vienuolyno šeimininkus, apie jo fundatorius ir čia dirbusius garsiausius to meto meistrus, atskleis freskų paslaptis. Ekskursijoje užtruksime  apie 2 val., pabaiga  numatyta prie Pažaislio vienuolyno vartelių.

Ši ekskursija vyksta lauke ir patalpoje. Keliausime pėsčiomis, todėl rekomenduojama patogi avalynė ir apranga pagal oro sąlygas.

Ekskursijos pradžia: T.Masiulio g. 31, prie vienuolyno  vartų.

Kaina*: 14 EUR suaugusiam, 7 Eur vaikui (12-16 metų), senjorui

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos Pažaislio vienuolyne

Papildomos išlaidos (būtinos):  6 EUR asmeniui  bilietas į Pažaislio vienuolyną

*Atsiskaitymas bankiniu pavedimu

Perkant bilietus vietoje taikomas 1 EUR/1 bilietui aptarnavimo mokestis.

Dėl rezervavimo prašome užpildyti ekskursijos rezervacijos formą arba  susisiekti  el. paštu: info@kaunastour.lt. tel.:+370 698 73272

Prašome atidėti dalyvavimą ekskursijoje, jei jaučiate peršalimui būdingus simptomus!

Ekskursiją „Pažaislo kamaldulių vienuolynas ir Švč.Mergelės  Marijos apsilankymo bažnyčia“ galima užsakyti  ir privačiai Jūsų svečiams, šeimai, kolektyvui Jums patogiu laiku. Ekskursija gali būti vedama lietuvių, anglų, rusų kalbomis. Ekskursijos kaina nuo 50 Eur grupei. Kaina galioja tik ekskursijoms lietuvių kalba.

Daugiau informacijos: el. paštu: info@kaunastour.lt  arba telefonu +370 698 73272; www.kaunastour.lt

Prisijunkite prie renkamos grupės!

Pamatyk, pažink, atrask!