Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

KAUNO SENAMIESČIO PASLAPTYS


2,5 km kelios datos
Ekskursijos aprašymas

MB ,,Kauno gidas” maloniai kviečia į nuotaikingą ekskursiją po Kauno senamiestį.

Pažinkime Kauną kartu!

Kauno miestas Nemuno ir Neries santakoje pradėjo kurtis daugiau kaip prieš 600 metų. Dabartinis senamiestis, kuriuo didžiuojasi Kaunas, yra ta vieta, nuo kurios prasidėjo miesto istorija. Iki šiol čia galima pamatyti daug įspūdingų architektūros paminklų, kurie yra svarbiausių Kauno ir Lietuvos įvykių liudininkai. Ekskursiją pradėsime nuo seniausio objekto – mūrinės Kauno pilies, menančios Vytauto Didžiojo laikus. Apžiūrėsime ir Šv. Jurgio bažnyčią, prieš 500 metų pastatytą vienuolių pranciškonų (bernardinų), vienų aktyviausių krikščioniškos kultūros skleidėjų su pagonybe atsisveikinančioje Lietuvoje. Bažnyčios išorė išliko autentiška, turinti lietuviškai gotikai būdingus elementus. Buvusioje turgaus aikštėje (Rotušės aikštėje) prisiminsime istoriją, kaip Kaunas tapo tikru, Magdeburgo teises turinčiu miestu. Ekskursijos metu taip pat pasivaikščiosime gatve, kurios nerasite dabartiniame miesto žemėlapyje, o pabaigoje aplankysime didžiausią gotikinę bažnyčią Lietuvoje*.

* apžiūrime objektų išorę, įeiname esant galimybei.

Pradžia: prie Kauno pilies tiltelio (Pilies g. 17, Kaunas)

Ekskursijos trukmė:  apie 2 val.

Ekskursijos bilieto kaina: 15 EUR suaugusiam asmeniui

Vaikams iki 18 metų, dalyvaujantiems ekskursijoje kartu su suaugusiais šeimos nariais – nemokamai

Ekskursijos bilietą galima įsigyti dviem būdais:

  1. Per bilietų pardavimo sistemą  Svarbu! Įsigyjant ekskursijos bilietą per bilietų pardavimo sistemą, išankstinė rezervacija į ekskursiją nereikalinga.
  1. Pavedimu į MB „Kauno gidas“ sąskaitą. Įmonės kodas: 303099268,

sąskaita LT 45 7300 0101 3609 9267, Swedbank AB.

 Svarbu! Prieš atsiskaitant bankiniu pavedimu, prašome rezervuoti ekskursijos laiką  el. paštu info@kaunastour.lt, internetu www.kaunastour.lt arba tel. +370 698 73272. Nurodykite datą, laiką ir dalyvių skaičių. Jūs gausite užsakymo patvirtinimą ir mokėtiną sumą.

 

Ekskursiją ,,Kauno senamiesčio paslaptys“ galima užsisakyti ir privačiai, Jums patogiu laiku.

Galite įsigyti ir dovanų kuponą. Ekskursija vedama ir anglų,  vokiečių bei rusų  kalbomis.

Jeigu jaučiate peršalimui būdingus simptomus, prašome susisiekti ir suteiksime galimybę perkelti ekskursijos datą!

Rekomenduojama avalynė ir apranga pagal oro sąlygas.

Daugiau informacijos: tel. +370 698 73272, el. p. info@kaunastour.lt, www.kaunastour.lt

Pinigų grąžinimas:

  • Jeigu įsigijote bilietą į reguliarią  (šio savaitgalio) ekskursiją, tačiau Jūsų planai pasikeitė, pinigai už bilietą negrąžinami (pagal CK 6.22810 str. 12 p. vartotojai negali atsisakyti sutarčių dėl apgyvendinimo, prekių vežimo, automobilių nuomos, viešojo maitinimo ar laisvalaikio paslaugų, jeigu sutartyje nustatyta konkreti paslaugų teikimo data ar laikotarpis).
  • Pinigus už įsigytus bilietus į reguliarias (šio savaitgalio) ekskursijas grąžinami tais atvejais, kai renginys yra atšaukiamas,  perkeliamas, o naujai pasiūlyta data ar vieta Jums netinka.

 

 

Prisijunkite prie renkamos grupės!