Kauno gidas
Ekskursijos po Kauną ir kitus miestus

EKSKURSIJA PAŽAISLYJE. VIENUOLYNAS IR BAŽNYČIA


800 m. Kelios datos
Ekskursijos aprašymas

MB ,,Kauno gidas” maloniai kviečia apsilankyti buvusiame kamaldulių vienuolyne Pažaislyje, kuris laikomas vienu gražiausių baroko ansamblių Baltijos šalyse!

Pažinkime Kauną kartu!

Pažaislio kamaldulių vienuolyno ir Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčios mįslinga trauka nuo seno žadino žmonių vaizduotę. Vienuolyną XVII amžiaus antroje pusėje įkūrė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kancleris Kristupas Zigmantas Pacas. Vienuolyno statyba prasidėjo 1667 metais. Kalnas, ant kurio buvo numatytas pastatas, buvo pavadintas MontePacis (Taikos kalnas).

Šiandien vienuolynas skaičiuoja jau daugiau nei tris šimtmečius trunkančią, legendomis apipintą istoriją, žavi išskirtine barokine išvaizda ir spalvinga jį supančia aplinka. Ekskursijos metu gidas papasakos apie vienuolius kamaldulius ir kitus  vienuolyno šeimininkus, apie jo fundatorius ir čia dirbusius garsiausius to meto meistrus, atskleis freskų paslaptis.

Ekskursijos pradžia: Pažaislio kamaldulių vienuolynas ( T. Masiulio g. 31, Kaunas). Gidas lauks Jūsų Pažaislio vienuolyno prie kasos.

Ekskursijos trukmė: 1 val. 45 min.

Ekskursijos bilieto kaina 1 suaugusiam asmeniui: 12 Eur šeštadieniais; 15 Eur darbo dienomis.

Papildomai vietoje, muziejaus kasoje, reikės įsigyti Pažaislio vienuolyno ansamblio lankytojų bilietą : 6 EUR suaugusiam, 3 EUR moksleiviui, studentui, senjorui.

Vaikams iki 18 metų, dalyvaujantiems ekskursijoje  kartu su suaugusiais šeimos nariai reikės įsigyti tik įėjimo bilietą į Pažaislio vienuolyno ansamblį. Kaina 3 Eur.

Ekskursijos bilietą galima įsigyti dviem būdais:

  1. Per bilietų pardavimo sistemą https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/ekskursija-pazaislyje-vienuolynas-ir-baznycia-7355

Svarbu! Įsigyjant ekskursijos bilietą per bilietų pardavimo sistemą, išankstinė rezervacija į ekskursiją nereikalinga.

Papildomai vietoje, muziejaus kasoje, reikės įsigyti įėjimo bilietą į Pažaislio vienuolyno ansamblį. Kaina: 6 EUR suaugusiam, 3 EUR moksleiviui, studentui, senjorui.

  1. Pavedimu į MB „Kauno gidas“ sąskaitą. Įmonės kodas: 303099268,

sąskaita LT 45 7300 0101 3609 9267, Swedbank AB.

 Svarbu! Prieš atsiskaitant bankiniu pavedimu, prašome rezervuoti ekskursijos laiką  el. paštu info@kaunastour.lt, internetu www.kaunastour.lt arba tel. +370 698 73272. Nurodykite datą, laiką ir dalyvių skaičių. Jūs gausite užsakymo patvirtinimą ir mokėtiną sumą. Jums pageidaujant, į sąskaitą galime įtraukti ir įėjimo bilietus į Pažaislio vienuolyno ansamblį.  Įėjimo bilietų kaina: 6 EUR suaugusiam, 3 EUR moksleiviui, studentui, senjorui.

Ekskursiją Pažaislio vienuolyne galima užsisakyti ir privačiai, Jums patogiu laiku, Pažaislio vienuolyno ansamblio darbo metu. Vasarą: nuo antradienio iki penktadienio – 10-18 val., šeštadieniais 10-16 val.

Galite įsigyti ir dovanų kuponą. Ekskursijos vedamos lietuvių, anglų, vokiečių, rusų kalbomis.

Jeigu jaučiate peršalimui būdingus simptomus, prašome susisiekti ir suteiksime galimybę perkelti ekskursijos datą!

Rekomenduojama avalynė ir apranga pagal oro sąlygas.

Daugiau informacijos: tel. +370 698 73272, el. p. info@kaunastour.lt, www.kaunastour.lt

Pinigų grąžinimas:

  • Jeigu įsigijote bilietą į reguliarią  (šio savaitgalio) ekskursiją, tačiau Jūsų planai pasikeitė, pinigai už bilietą negrąžinami (pagal CK 6.22810 str. 12 p. vartotojai negali atsisakyti sutarčių dėl apgyvendinimo, prekių vežimo, automobilių nuomos, viešojo maitinimo ar laisvalaikio paslaugų, jeigu sutartyje nustatyta konkreti paslaugų teikimo data ar laikotarpis).
  • Pinigus už įsigytus bilietus į reguliarias (šio savaitgalio) ekskursijas grąžinami tais atvejais, kai renginys yra atšaukiamas,  perkeliamas, o naujai pasiūlyta data ar vieta Jums netinka.

Prisijunkite prie renkamos grupės!